-13%

INTEX Воздушен кревет Junior

– Димензии 76 x 191 x 25 cm
– Лесен за пумпање
– Издржливост до 130 кг.


Достапност:

Нема на залиха

1,090.00 ден 950.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

Воздушен кревет кој е доволно удобен за да го користите и подолго време. Наменет е за користење во домашни услови, за кампинг или за бањање. Изработен од висококвалитетен материјал со модерен дизајн и извонредна удобност.

  • Димензии 76 x 191 x 25 cm
  • Лесен за пумпање
  • Издржливост до 130 кг.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.