-13%

Таблети хлор

Хлорни таблети, наменета за прочистување на водата во базенот, Ги уништува бактериите, вирусите и микроорганизмите, упатство за употреба доаѓа со самиот производ.


Достапност:

Нема на залиха

860.00 ден 750.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

Хлорни таблети, наменета за прочистување на водата во базенот, Ги уништува бактериите, вирусите и микроорганизмите, упатство за употреба доаѓа со самиот производ.

Пакување од 1 КГ = 5 ТАБЛЕТИ ПО 200 ГР

Задолжителни насоки
Не дозволувајте хлорот да дојде во допир со материјалот од кој е изработен базенот. Таблетата претходно растворете ја во вода. Исто така, течниот хлор при сипување на различни места мора веднаш да се промеша со водата во базенот.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.