-13%

INTEX Душек Кот Престиж со вградена пумпа 152х203х25 см

– Воздушен кревет, големина: 152х203х25 см.
– Вградена пумпа за брзо полнење и дување
– Носивост до 200 кг.


Достапност:

Нема на залиха

2,630.00 ден 2,290.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Воздушен кревет, големина: 152х203х25 см.
  • Вградена пумпа за брзо полнење и дување
  • Носивост до 200 кг.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.