-13%

INTEX Душек 64759

– Конструкцијата обезбедува одлична поддршка и стабилност при спиење по напорниот ден
– Креветот е издржлив и обезбедува удобност
– Димензија 152x203x25 см


Достапност:

Нема на залиха

Original price was: 1,600.00 ден.Current price is: 1,390.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Удобен кревет на надувување и технологија Fiber-Tech
  • Обезбеден е мирен и удобен сон и при кампување и кога се користи дома за време на повремени ноќевања или за посети
  • ИНТЕКС душек на дување за 2 до 3 лица
  • Конструкцијата обезбедува одлична поддршка и стабилност при спиење по напорниот ден
  • Креветот е издржлив и обезбедува удобност
  • Димензија 152x203x25 см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.