-13%

INTEX Воздушен кревет 64758

– Димензии: 137 x 191 x 25 cm
– Максимална тежина: до 130 kg


Достапност:

Нема на залиха

Original price was: 1,480.00 ден.Current price is: 1,290.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

Воздушен кревет кој е доволно удобен за да го користите и подолго време. Наменет е за користење во домашни услови, за кампинг или за бањање. Изработен од висококвалитетен материјал со модерен дизајн и извонредна удобност.

  • Димензии: 137х191х25 cm
  • Максимална тежина: до 150 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.