-13%

INTEX прибор за чистење на базен 3 во 1

– Телескопска рачка растеглива до 240 mm
– Мрежа за собирање
– Вакумска четка со прикличок за црево за перење на подлогата на базенот


Достапност:

Нема на залиха

1,440.00 ден 1,250.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

Сетот содржи:

  • Телескопска рачка растеглива до 240 mm
  • Мрежа за собирање
  • Вакумска четка со прикличок за црево за перење на подлогата на базенот

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.