-13%

INTEX Базен Dinoland 57135

Вклучени 6 топчиња
Дополнителна заштитна подлога пред лизганицата
Димензии: 333x229x112 см


Достапност:

Нема на залиха

Original price was: 4,600.00 ден.Current price is: 3,990.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

Трансформирајте го вашиот двор во омилено катче за забава на вашето дете со неверојатно забавниот базен INTEX – Dinoland со многуте додатоци.

Вашето дете ќе ужива лизгајќи се по водената лизганица, гаѓајќи ги прстените со топчиња и сите останати супер забавни игри со топчиња кои се вклучени во овој мини Aqua Park.

Водениот распрскувач се поврзува со обично црево за градина и дополнително ги разладува оние што уживаат во безгрижните игри во овој мини Aqua Park
Мини Aqua паркот содржи водена лизганица, базен за капење, воден распрскувач, игра со фрлање топчиња во кош , игра со тркалање топки и игра за фрлање топчиња.

  • Вклучени 6 топчиња
  • Дополнителна заштитна подлога пред лизганицата
  • Димензии: 333x229x112 см
  • Возраст: 2+

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.