-13%

INTEX Гол за ватерполо 58507

– Димензии: 140cm x 89cm x 81cm
– Вклучува и тегови за стабилизација во вода + топка
– Сет за поправка


Достапност:

Нема на залиха

1,310.00 ден 1,140.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Димензии: 140cm x 89cm x 81cm
  • Вклучува и тегови за стабилизација во вода + топка
  • Сет за поправка
  • Кутија за чување

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.