-13%

INTEX Соларен греач на вода 28685

– Погодно е за надземни базени со капацитет помал од 30.280L.
– Можно е поврзување на повеќе соларни греачи за поголеми базени.
– Едноставно прикачете ја пумпата за филтрирање со проток помал од 9,463L / h.


Достапност:

Нема на залиха

1,900.00 ден 1,650.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Intex Соларен греач. Еколошка соларна технологија која ја зголемува температурата на водата во базен за приближно 3-5 степени во зависност од големината на базенот и временските услови.
  • Погодно е за надземни базени со капацитет помал од 30.280L.
  • Можно е поврзување на повеќе соларни греачи за поголеми базени.
  • Едноставно прикачете ја пумпата за филтрирање со проток помал од 9,463L / h.
  • 1m x 1m површина за апсорбирање на сончевите зраци. Димензии пред да се пополни се 1,20m x 1,20m.
  • Вклучува точки за прицврстување на цревото од 32мм и 2 адаптери за употреба со црева од 38мм.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.