-21%

INTEX Перниче

– ИНТЕКС тегет перниче погодно за на пат и кампување
– Димензија 43x28x9 цм


Достапност:

Нема на залиха

190.00 ден 150.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • ИНТЕКС тегет перниче погодно за на пат и кампување
  • Димензија 43x28x9 цм

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.