-15%

INTEX Душек Економат 59703ЕУ

– ИНТЕКС гумени душеци на дување за во вода со носивост до 70кг
– Димензија 183 x 69 cm
– Опуштете се на вода, идеален душек за релаксирање и одморање


Достапност:

Нема на залиха

340.00 ден 290.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • ИНТЕКС гумени душеци на дување за во вода со носивост до 70кг
  • Димензија 183 x 69 cm
  • Опуштете се на вода, идеален душек за релаксирање и одморање
  • Без разлика дали ќе бидете на базен или на отворена вода со овој душек ќе пловите и лебдите над вода

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.