-32%

INTEX Детска гума за пливање 59258

– Гума за пливање со дијаметар 76см
– Гумата има две странични рачки за поголема безбедност, сигурност и баланс на децата додека се во вода
– Идеална за отворена и затворена вода


Достапност:

Нема на залиха

Original price was: 250.00 ден.Current price is: 170.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Гума за пливање со дијаметар 76см
  • Гумата има две странични рачки за поголема безбедност, сигурност и баланс на децата додека се во вода
  • Идеална за отворена и затворена вода
  • Може да се користи и за забравни паркови за тобогани или брзи реки

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.