-13%

INTEX Детски базен DINOSAURUS PLAY CENTAR

– Возраст 3+ години
– Волумен 272 l
– Димензии 249 x 191 x 109 cm


4,590.00 ден 3,990.00 ден

Спореди

Опис

Базен погоден за малите дечиња кои ја обожаваат водата. Идеален за летните денови и можете да го понесете со себе на плажа, кампинг, или едноставно да го поставите во Вашиот двор или на балкон.

  • Производител Intex
  • Модел DINOSAURUS PLAY CENTAR
  • Возраст 3+ години
  • Волумен 272 l
  • Димензии 249 x 191 x 109 cm
  • Тежина 5 kg
  • Дополнителни информации
    Тобоган со скалички, Палмино дрво која може да се конектира со градинарско црево и да прска како прскалка и водопад (протокот на вода на прскалката и водопадот може да се регулира со вентил), 6 топчиња за играње
  • Вклучен комплет за лепење во случај на оштетување

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.