-13%

INTEX Прекривка за базен 400х200 см

– Навлака за базен квадрат 400×200 cm
– Материјал 100% полиестер
– Отпорна на УВ зраци


Достапност:

Нема на залиха

1,020.00 ден 890.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Навлака за базен квадрат 400×200 cm
  • Материјал 100% полиестер
  • Отпорна на УВ зраци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.