-17%

INTEX Филтри за пумпи (A/B/H)

– Филтер за пумпа, тип А
– Филтер за пумпа, тип B
– Филтер за пумпа, тип H


Достапност:

Нема на залиха

150.00 ден500.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • Филтер за пумпа, тип А
  • Филтер за пумпа, тип B
  • Филтер за пумпа, тип H

INTEX филтер TИП А, Наменета за прочистување на водата во базенот, Се користи за базени со големина до 4 метри, Висина на HEPA филтерот: 20 cm, Бренд: INTEX

INTEX филтер TИП B се користи за голема пумпа.

INTEX филтер TИП H е систем кој ја прочистува водата со поминување преку мембрански кертриџи. Сите кертриџ филтри се лесни за употреба и се ефикасни, големината на клетките на мембраната е од пет до десет микрони, што ви овозможува доволна чиста вода до три пати на ден.

Секој вид на филтер треба периодично да се чисти од нечистотија. На секои десет дена потребно е да се исчисти со репродукција.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.