-13%

INTEX Душек 64757

– Конструкцијата обезбедува одлична поддршка и стабилност при спиење по напорниот ден
– Креветот е издржлив и обезбедува удобност
– Димензија 99х191х25 см


Достапност:

Нема на залиха

1,330.00 ден 1,160.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Удобен кревет на надувување и технологија Fiber-Tech
  • Обезбеден е мирен и удобен сон и при кампување и кога се користи дома за време на повремени ноќевања или за посети
  • Креветот е направен од мек, удобен материјал за удобно спиење
  • Конструкцијата обезбедува одлична поддршка и стабилност при спиење по напорниот ден
  • Креветот е издржлив и обезбедува удобност
  • Димензија 99х191х25 см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.