-13%

INTEX Базен рак

– Димензии (ш/ч): 183 х 51 см
– Капацитетот на вода при полнење од 41 см е 880 л.
– Тежина: 7,5 кг.


Достапност:

Нема на залиха

2,980.00 ден 2,590.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Детскиот базен Рак е изработен од тројна ПВЦ ткаенина која гарантира издржливост за неколку сезони
  • Димензии (ш/ч): 183 х 51 см
  • Капацитетот на вода при полнење од 41 см е 880 л.
  • Тежина: 7,5 кг.
  • Погоден за деца над 3 години.
  • Предупредување! Погрижете се базенот да се користи под постојан надзор на возрасно лице. Никогаш не оставајте дете без надзор. Не надувај премногу. Исчистете со влажна крпа. Не користете средства за чистење кои можат да го оштетат материјалот. Да се ??чува на суво и топло место.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.