-13%

INTEX Кајак Explorer K2

– Димензии: 312 x 91 x 51 cm
– Носивост: до 180 кг (2 лица)
– Вклучени алуминиумски весла
– Вклучена пумпа


Достапност:

Нема на залиха

11,210.00 ден 9,750.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • INTEX 68307 Explorer K2 кајак
  • Димензии: 312 x 91 x 51 cm
  • Носивост: до 180 кг (2 лица)
  • Вклучени алуминиумски весла
  • Вклучена пумпа
  • Торбица за носење
  • Држачи на кајакот
  • Подесиви седишта со потпора за грбот
  • Сет за поправки

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.