-13%

INTEX Базен масажер Pure Spa 201×71 cm

– Патентиран систем против каменец
– Капацитет за 4 луѓе
– Доаѓа со електрична пумпа за пумпање
– Димензии: 201×71 cm


Достапност:

Нема на залиха

103,500.00 ден 89,990.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Опремен со систем за хлорирање, нема потреба од хемикалии во водата
 • 140 прскалки за меурчиња
 • 4 моќни прскалки за масажа
 • Доаѓа со две перничиња за глава
 • Ниска бучност за тотално опуштање
 • Патентиран систем против каменец
 • Капацитет за 4 луѓе
 • Доаѓа со електрична пумпа за пумпање
 • Димензии: 201×71 cm
 • Материјал: PVC трослоен ламинат
 • Мотор за масажерите: 650 W /220-240 V
 • Мотор за меурчиња: 800 W /220-240 V
 • Притисок на масажерите: 0.48/0.69 bar
 • Греач: 2200W/220-240V
 • Проток на пумпата: 1,741 litres / hr
 • Температура: 20° – 40° C
 • Систем за тврда вода
 • Доаѓа со покривка и подлога
 • Пловка за дополнително хлорирање
 • Тестери за хлор
 • Торба за пренос

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.