-13%

INTEX Пловки за хлорни таблети

– INTEX голем дозер за хлорна таблета 17.8 см
– INTEX мал дозер за хлорна таблета 12.7 см
– Намена за сместување на хлорна таблета


Достапност:

Нема на залиха

180.00 ден330.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • INTEX голем дозер за хлорна таблета 17.8 см
  • INTEX мал дозер за хлорна таблета 12.7 см
  • Намена за сместување на хлорна таблета
  • Идеален за безбедно растворање на хлроната таблета во базенот

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.