-21%

INTEX Базен Ultra Frame 549x274x132 СМ

– Должина: 5.49 m
– Ширина: 2.74 m
– Длабочина: 132 cm


Достапност:

Нема на залиха

Original price was: 75,890.00 ден.Current price is: 59,990.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

Intex Ultra Frame правоаголен базен. Уживајте во летните горештини и убавини со овој базен!

Опрема:
– Базен
– Скали
– Песочна пумпа со филтер
– Подлога за базенот
– Покривка
– Сет за поправки и лепење
– Инструкции

Надворешна боја: Gray

Внатрешна боја: Blue Mosaic

Димензии и тежина:
– Должина: 5.49 m
– Ширина: 2.74 m
– Длабочина: 132 cm
– Тежина на пакетот: 126.2 kg

Капацитет: 17,203 м3

Капацитет на филтер пумпата: 4.5 m3 / h

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.