-13%

INTEX Базен PRISM FRAME 366×99 cm

– Димензии 366×99
– Материјал 3 слоја од SUPER-TOUGH® патентиран материјал
– Сива боја
– Тежина 41.3 kg


19,540.00 ден 16,990.00 ден

Спореди

Опис

INTEX 26716 Prism Frame со филтер пумпа. Mонтажен базен Димензии: 366×99 cm Капацитет: 8.592литри (90%) Филтер пумпа со капацитет 2.006 литри на час Бренд: INTEX

  • Модел Intex Prism Frame Premium
  • Димензии 366×99
  • Материјал 3 слоја од SUPER-TOUGH® патентиран материјал
  • Сива боја
  • Тежина 41.3 kg
  • Фабричка гаранција 1 година
  • Капацитет (литри) 8592 l
  • Дебелина на ѕид (mm) 0.58
  • Дебелина на под (mm) 0.51
  • Филтер пумпа со капацитет од 2.006 l/h

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.