-13%

INTEX Сет за чистење базени De Lux 29057

– Сетот содржи скимер за длабинско чистење, телескопска палка 239 см, мрежа за лисја и нечистотии на површината, заоблена четка и вакуум глава
– Вакуум четката ги собира прљавштините на дното преку филтер пумпата
– Заоблената четка брзо и ефикасно отстранува алги и нечистотии од ѕидовите на базенот


Достапност:

Нема на залиха

2,850.00 ден 2,480.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Одличен сет за чистење на базени
  • Сетот содржи скимер за длабинско чистење, телескопска палка 239 см, мрежа за лисја и нечистотии на површината, заоблена четка и вакуум глава
  • Вакуум четката ги собира прљавштините на дното преку филтер пумпата
  • Заоблената четка брзо и ефикасно отстранува алги и нечистотии од ѕидовите на базенот

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.