-13%

INTEX Даска за пливање Joy 58165

– Изработена од јака PVC фолија, отпорна на сончева светлина и солена вода
– Материјал: PVC 0.25mm
– Димензии (ДхШ): 112х62 cm
– Тежина: 0.7 kg


Достапност:

Нема на залиха

520.00 ден 450.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Изработена од јака PVC фолија, отпорна на сончева светлина и солена вода
  • Материјал: PVC 0.25mm
  • Димензии (ДхШ): 112х62 cm
  • Тежина: 0.7 kg
  • Се пумпа
  • Две цврсти рачки за детето да може да го одржува балансот
  • Сет за поправки

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.