-13%

INTEX Базен масажер Pure Spa 216×71 cm

– Димензии: Дијаметар 216cm x висина 71cm
– Максимален капацитет: 6 луѓе
– Капацитет на вода: 1098 L
– Внатрешен/надворешен дијаметар: 165/216 cm


71,290.00 ден 61,990.00 ден

Спореди

Опис

 • LED светло во повеќе бои
 • Две перничиња за глава од мемори пена
 • Димензии: Дијаметар 216cm x висина 71cm
 • Максимален капацитет: 6 луѓе
 • Капацитет на вода: 1098 L
 • Внатрешен/надворешен дијаметар: 165/216 cm
 • Трослоен PVC ламиниран материјал
 • Систем за меурчиња: 800 W / 220-240 V
 • Греач: 2200W / 220-240V
 • Проток на пумпата: 1,741 L/h
 • Опремен со систем против калцификати и трвда вода
 • Лесно одржување со замена на само два филтри
 • Температура: 20°C – 40°C
 • Пумпи за масажа: 170
 • Тежина: 51.3kg
 • Боја: gray, wood effect
 • Покривка
 • Торба за пренос и складирање
 • Две рачки

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.