-13%

INTEX Базен PRISM FRAME 305 x 76 cm

– Модел PRISM FRAME 305 x 76 cm
– Запремнина 4485 l (90% наполнет)
– Дебелина на фолијата на дното 0.32 mm
– Дебелина на фолијата на ѕидовите 0.50 mm
– Висина на водата 61 cm


Достапност:

Нема на залиха

Original price was: 9,540.00 ден.Current price is: 8,290.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

Intex базен со метална конструкција PRISM FRAME 305 x 76 cm – 26702

INTEX базен со метална конструкција во дијаметар 305 см, длабина 76 см, капацитет од 4485 литра на вода. Изработен е од трослоен екстра јак и отпорен материјал. Поседува отвори за приклучување на пумпа за чистење и циркулација на вода (INTEX пумпа 602, 604 и 638 или пумпи од други произведувачи). Компактна поцинкувана и нерѓосувачка метална конструкција, заедно со елегантна и квалитетна PVC фолија од трослојно појачан “Super Tough” материјал ви гарантираат едноставна монтажа, исклучителна издржливост и долг животен век. Во комплетот доаѓа и филтерска пумпа. Едноставно празнење преку вентил со градинарско црево.

 • Производител Intex
 • Модел PRISM FRAME 305 x 76 cm
 • Запремнина 4485 l (90% наполнет)
 • Дебелина на фолијата на дното 0.32 mm
 • Дебелина на фолијата на ѕидовите 0.50 mm
 • Висина на водата 61 cm
 • Димензии 305 cm (дијаметар) x 76 cm (висина)
 • Тежина 19.5 kg
 • Силни челични носачи отпорни на корозија, појачани носачи
 • Вклучена млазница и цевки
 • Испусен вентил

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.