-13%

INTEX Базен со конструкција 488×122 cm

– Боја антрацит
– Тежина 90.6 Kg
– Димензии L x W x H – 4.88 x 4.88 x 1.22 m
– Вклучени скали, покривка, тарпаулин постоље, пумпа


59,790.00 ден 51,990.00 ден

Спореди

Опис

  • Бренд Intex
  • Материјал гума
  • Боја антрацит
  • Тежина 90.6 Kg
  • Димензии L x W x H – 4.88 x 4.88 x 1.22 m
  • Вклучени скали, покривка, тарпаулин постоље, пумпа
  • Галвинизирана челична рамка
  • Трослојна издржлива гума
  • Песочна пумпа со капацитет од 4,500 l/h
  • Капацитет на вода 19,156 литри на 90% полнење

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.