-13%

INTEX Душек 58152ЕУ

– 70″x 27″ (1,78m x 69cm)
– 0.3mm винил
– 2 воздушни комори
– Препорачана возраст 3+ години


Достапност:

Нема на залиха

1,600.00 ден 1,390.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • ИНТЕКС даска за сурфање на бранови за забава на најмладите
  • Fiber-Tech внатрешна структура за сила и стабилност
  • Дизајн на винтиџ сурф даска
  • 70″x 27″ (1,78m x 69cm)
  • 0.3mm винил
  • 2 воздушни комори
  • Препорачана возраст 3+ години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.