-13%

GORENJE Вградна плотна GCE691BSC

– Црна
– Облик на копчињата: Ергономски копчиња
– Еднорачно електронско палење
– 2 плински + 2 hi-light грејачи


Достапност:

Нема на залиха

Original price was: 19,540.00 ден.Current price is: 16,990.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Црна
 • Облик на копчињата: Ергономски копчиња
 • Еднорачно електронско палење
 • 2 плински + 2 hi-light грејачи
  лево напред: Круг (hi-light) 14.5 cm, 1.2 kW,
  десно напред: 1.05 kW,
  лево назад: Круг (hi-light) 18 cm, 1.8 kW,
  десно назад: 3 kW
 • Тип на решетката за плин: Лиено железо
 • Вклучена дополнителна опрема: G20/20 природен плин
 • Сигнализација на преостаната топлина
 • Контрола на плинот
 • Тип на плин: g30/30
 • Димензии (ШxВxД): 60 × 13,2 × 52,2 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 68 × 15,7 × 60 cm
 • Мерки за вградување: 56 × 10 × 49 cm
 • Нето тежина на апаратот: 10,3 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 11,2 kg
 • Приклучна моќ: 3.000 W
 • Гаранција 5 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.