-12%

BOSCH Вградна плотна PUE 611BB6E

– PUE611BB6E е seria 4 индукциска плоча со Touch-select
– Без рамка (целосно рамна) за вградување во гранит или мермер
– TouchSelect: сензорско управување на температурните зони
– (switch-off): oневозможува одредена зона за готвење да работи по наведениот временски интервал


Original price was: 36,750.00 ден.Current price is: 32,340.00 ден.

Спореди

Опис

 • PUE611BB6E е seria 4 индукциска плоча со Touch-select
 • Без рамка (целосно рамна) за вградување во гранит или мермер
 • TouchSelect: сензорско управување на температурните зони
 • (switch-off): oневозможува одредена зона за готвење да работи по наведениот временски интервал
 • ReStart-функција, плочата автоматски се исклјучува ако нешто претече
 • PowerBoost функција: до 50% повеќе моќност, заштедува до 35% време на загревање
 • 4 индукциски зони за готвење со автоматско препознавање на тавите
 • 17 нивоа на моќност
 • Дво степенски индикатор за преостаната топлина на секоја зона
 • Индикатор за вклучување
 • Заштита за децата-сигурносна брава

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.