-13%

GORENJE Вградна плотна ECT643SYW

– Бела боја
– Закосен раб од предната страна
– Контрола на допир (TouchControl)
– Тајмер


Достапност:

Нема на залиха

Original price was: 23,690.00 ден.Current price is: 20,590.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Бела боја
 • Закосен раб од предната страна
 • Контрола на допир (TouchControl)
 • Тајмер
 • Stop&Go (Пауза) – За максимално сигурно готвење
 • Одржување на топлина
 • FishZone
 • 4 HiLight зони за готвење
  лево напред: Круг 12/21 cm, 0.8/2.2 kW,
  десно напред: Круг (hi-light) 14.5 cm, 1.2 kW,
  лево назад: Круг (hi-light) 14.5 cm, 1.2 kW,
  десно назад: Дијаметар 17×26.5 cm, 1.5/2.4 kW
 • Сигнализација на преостаната топлина
 • Заштита од деца
 • Димензии (ШxВxД): 60 × 5,4 × 52 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 71,5 × 14,5 × 64 cm
 • Мерки за вградување: 56 × 5 × 49 cm
 • Нето тежина на апаратот: 7,7 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 8,2 kg
 • Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 0,5 W
 • Приклучна моќ: 7.000 W
 • Гаранција 5 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.