-12%

KONCAR Вграден сет фурна и плотна UGS 1

– Волумен: 65 l
– Енергетска класа: A
– Вентилатор
– Боја црна


24,550.00 ден 21,599.00 ден

Спореди

Опис

 • Вграден сет UGS 1 (UPV659CV1 рерна / UKE6040K.CM1 плоча)
 • РЕРНА
 • Боја црна
 • Димензии ВхШхД: 59,5/59,5/55 cm
 • Функции: 9
 • Светло
 • Горен греач: 1,2 kW
 • Долен греач: 1,1 kW
 • Инфра греач: 1,4 kW
 • Кружен греач: 2 kW
 • Решетка и длабока тава
 • Сигнален саат
 • Вентилатор
 • Напон: 230 V~
 • Енергетска класа: A
 • Потрошувачка на енергија во класичен систем: 0,86 kWh
 • Волумен: 65 l
 • ПЛОТНА
 • Приклучна сила : 6 kW
 • Боја : црна
 • Без рамка
 • 4 полиња за готвење
  -Предна лева површина за готвење: ел. зона ø18см / 1,8кВт
  -Десна зона за готвење: ел. зона ø14см / 1,2kW
  -Задно лево место за готвење: ел. зона ø14см / 1,2kW
  -Десно место за готвење: ел. зона ø18см / 1,8кВт
 • Димензии: в/ш/д 52×59 cm
 • Стаклокерамичка
 • Контрола на допир
 • Електрично поврзување: 1N
 • Напон: 230V
 • Гаранција на сетот 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.