-12%

BOSCH Вградна плотна PKE 645BA2E

– 4 полиња за готвење
– 17 степена на моќност
– Дигитален дисплеј
– Димензии: W x D = 583 x 513 mm


18,500.00 ден 16,280.00 ден

Спореди

Опис

  • Независна стаклокерамичка вградна плотна
  • TouchSelect: лесно вклучување на полињата и подесување на моќноста
  • Со рамка
  • Во случај на претекување во текот на готвењето, плотната автоматски се исклучува, меморирајќи ги последните поставки
  • Child lock
  • 4 полиња за готвење
  • 17 степена на моќност
  • Дигитален дисплеј
  • Димензии: W x D = 583 x 513 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.