-12%

BOSCH Вградна плотна PKE 645FP2E

– Сензорско управување
– Стаклокерамички рингли 4
– Димензии (В/Ш/Д) (mm): 48/583/513
– Електронски тајмер


23,250.00 ден 20,460.00 ден

Спореди

Опис

 • Електрична вградна плотна
 • Сензорско управување
 • Стаклокерамички рингли 4
 • Димензии (В/Ш/Д) (mm): 48/583/513
 • Електронски тајмер
 • 17 степени на моќност
 • DirectSelect управување на моќност
 • PowerBoost
 • Функција ReStart
 • ChildLock
 • Црна боја

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.