-13%

GORENJE Вграден фрижидер RKI418FE0

Gorenje
Шифра: Нема
A+

– Енергетска класа A+
– Број на ѕвездички 4
– Климатска класа Суптропска/Субнормална/Нормална
– Вкупен нето капацитет 260 l


28,740.00 ден 24,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Essential линија
 • Енергетска класа A+
 • Лево/десно отворање на врата
 • Шарка на вратата – Со лизгач
 • Број на врати 2
 • Број на ѕвездички 4
 • Климатска класа Суптропска/Субнормална/Нормална
 • Вкупен нето капацитет 260 l
 • Волумен на разладниот дел: нето 189 l
 • Волумен на замрзнувачкиот дел: нето 71 l
 • Капацитет на замрзнување (24h) 3.5 kg
 • Издржливост при прекин на електрична енергија 18 h
 • Проценета годишна потрошувачка на енергија за четиричлено домаќинство 274 kWh
 • Електронско управување
 • Одмрзнување на змрзнувачот – Рачно нагодување
 • FrostLess: Помало собирање на мраз во замрзнувачот
 • Брзо длабоко замрзнување
 • Штедлива програма (EcoMode)
 • Полица за шишиња на вратата
 • Сад за шишиња со држач
 • Фиока за зеленчук
 • Полици на вратата на ладилникот
  1 полица на вратата
  1 полица на горна врата
 • ЛЕД осветлување на кровот
 • Број на стаклени полици 4 pcs
 • Стаклена(и) полица(и) 5 pcs
 • Сад за јајца 1/6
 • Полици прилагодливи по висина
 • Сад за мраз
 • Простор за замрзнување 3 фиоки
 • Бучност 38 dB(A)
 • 1 компресор
 • Разладувачка течност R600A
 • Димензии ШхВхД: 540х1772х545 mm
 • Нето тежина на апаратот 54 kg
 • Приклучна моќ 220-240 V
 • Приклучна моќ 100 W

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.