-12%

KONCAR Вграден фрижидер UHC 542764SV

Končar
Шифра: Нема
F

– Вкупен волумен: 251 l
– Димензии (ВхШхД): 177/54/54,5 cm
– Автоматско одмрзнување на ладилникот
– Рачно одмрзнување на комората


26,460.00 ден 23,280.00 ден

Спореди

Опис

 • Вкупен волумен: 251 l
 • Димензии (ВхШхД): 177/54/54,5 cm
 • Автоматско одмрзнување на ладилникот
 • Рачно одмрзнување на комората
 • Регулација на температура
 • Внатрешно осветлување
 • Стаклени полици во ладилникот 4
 • Жичани полици во комора 1
 • 2 корпи во комора
 • Сад за зеленчук
 • Сад за коцки мраз
 • Разладно средство: R600a
 • Капацитет на замрзнување: 3,3 kg/24h
 • Климатска класа: ST/N
 • 1 компресор
 • Напон: 220-240 V~
 • Енергетска класа: F
 • Потрошувачка kWh/god: 271
 • Нето волумен на ладилник (5°C): 181 l
 • Нето волумен на замрзнувач: 70 l
 • Бучност: 38 dB
 • Потрошувачка kWh/24h: 0,736

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.