-12%

BOSCH Вграден фрижидер KIV 86NSF0

– Low Frost
– Енергетска класа F
– Волумен на ладилникот 182 l
– Волумен на замрзнувачот 83 l


Original price was: 49,750.00 ден.Current price is: 43,780.00 ден.

Спореди

Опис

 • Low Frost
 • Енергетска класа F
 • Волумен на ладилникот 182 l
 • Волумен на замрзнувачот 83 l
 • Вкупен волумен 265 l
 • Капацитет на замрзнување 4 kg/24 h
 • Време на чување на намирниците без ел. енергија 22 h
 • Потрошувачка годишно: 282 kWh
 • Полици од сигурносно стакло: 4 (3 подесиви по висина)
 • MultiBox прозирен сад со брановидно дно за зеленчук и овошје
 • Број на полици на врата: 3
 • Сад за мраз
 • 3 сада за јајца
 • LED осветлување
 • Бучност 39 dBA
 • Димензии (ŠxVxD) 54 cm x 177 cm x 55 cm
 • Вградни димензии: 56 cm x 177,5 cm x 55 cm
 • Тежина 59,3 kg
 • Компресор: 1
 • Супер замрзнување со автоматика за замрзнување
 • Број на фиоки во замрзнувачот: 3 од тие 1 BigBox
 • Електронско регулирање на температура со LED приказ
 • Напон: 220 V – 240 V
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.