-9%

VOX Вграден фрижидер IKK 3400F

vox
Шифра: Нема
F

– Класа на енергија: F
– Нето капацитет на уредот: 249 л
– Реверзибилна врата: Да
– Нето волумен во замрзнувачот: 68 л


21,500.00 ден 19,500.00 ден

Спореди

Опис

 • Комбиниран фрижидер
 • Боја: Бела
 • Класа на енергија: F
 • Нето капацитет на уредот: 249 л
 • Реверзибилна врата: Да
 • Нето волумен во замрзнувачот: 68 л
 • Внатрешност на фрижидерот: 4 сталажи -полици, 4 полици со врати, 1 фиока
 • Сад за јајца: Да
 • Сад за лед: Да
 • Внатрешен замрзнувач: 3 фиоки
 • Годишно потрошена енергија (kWh): 269
 • Димензи (ВxДxШ) 1770 мм x 545 мм x 540 мм
 • Нето тежина: 51 кг
 • Гаранција: 5 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.