-12%

BOSCH Вграден фрижидер KIN 86VFE0

– Full NoFrost
– Бучност 35 dB(A) re 1 pW
– Енергетска класа Е
– Димензии 1772.0 x 541.0 x 548.0 mm


89,990.00 ден 79,190.00 ден

Спореди

Опис

 • Full NoFrost
 • Бучност 35 dB(A) re 1 pW
 • Енергетска класа Е
 • Димензии 1772.0 x 541.0 x 548.0 mm
 • VitaFresh XXL Pro 0°C големи фиоки
 • EcoAirflow оптимална циркулација на воздухот
 • Потрошувачка 234 kWh/god
 • Капацитет на ладилник 184 l
 • Капацитет на замрзнувач 76 l
 • 3 сада за јајца, 1 за мраз
 • 3 полици во ладилникот
 • 3 фиоки за замрзнување

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.