-8%

FAVORIT Мини шпорет MO-42W

– Капацитет на рерна бруто волумен 42 l / нето волумен 36,6 l
– Боја бела
– 2 електрични грејни плочи (∅ 180 + ∅ 145)
– 1 грејна плоча ∅ 145 (1000 w)


Original price was: 6,990.00 ден.Current price is: 6,400.00 ден.

Спореди

Опис

 • Капацитет на рерна бруто волумен 42 l / нето волумен 36,6 l
 • Боја бела
 • 2 електрични грејни плочи (∅ 180 + ∅ 145)
 • 1 грејна плоча ∅ 145 (1000 w)
 • Емајлирана површина
 • Сијалица во рерна
 • 0+3 функции на рерна
 • Функција за одмрзнување
 • Функција за правење јогурт√
 • Функција за чистење со пареа
 • Дупло стакло на врата од рерна
 • 1 тепсија + 1 решетка
 • Горен греач 650 w
 • Долен греач 650 w

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.