-13%

FAVORIT LED Телевизор 43DN4JM2T2S2A ANDROID

– Дијагонала 43″ (109cm)
– Екран led
– Резолуција 1920×1080 (full hd)
– Тјунер dvb-t2/s2


Original price was: 11,990.00 ден.Current price is: 10,490.00 ден.

Спореди

Опис

 • Дијагонала 43″ (109cm)
 • Екран led
 • Резолуција 1920×1080 (full hd)
 • Тјунер dvb-t2/s2
 • Осветлување 240cd/m2 +/-10%
 • Време на одговор 8 ms
 • Smart
 • Wireless вграден
 • Поврзување scart, hdmix3, vga, usb x2, ci+, излез за слушалки, коаксијално audio, wi-fi
 • Монтажа на ѕид vesa (200ммx100мм)
 • Андроид оперативен систем android 9.0
 • Боја на рамка црна
 • Брзина quad core 1.2ghz
 • Меморија memory 8gb, ram 1gb
 • Јазик македонски; англиски; хрватски; српски
 • Поддржува апликации на google play √
 • PVR функција за снимање на содржина √
 • Останато поддржува безжична тастатура; хотелски режим;
 • Повеќејазично мени
 • dvb-c
 • dvb-t2/s2
 • Звучници 2x10w
 • Ногарки метални
 • Димензии со држач (шxвxд): 952,60mm x 539.10mm x 84.40 mm
 • Димензии без држач (шxвxд) 952.60mm x 582.10mm x 229.60mm
 • Нето тежина 6,60 kg
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.