-13%

VOX Телевизор LED 55VAU754B

– ДИМЕНЗИЈА НА ЕКРАН, “/CM 55″/ 140 cm
– РЕЗОЛУЦИЈА НА ЕКРАН, PIXEL 4K (3840 x 2160)
– ОСВЕЖУВАЊЕ НА ЕКРАНОТ (REFRESH RATE), HZ 60 Hz
– КВАЛИТЕТ НА СЛИКА 1800 PPI


Original price was: 24,100.00 ден.Current price is: 20,900.00 ден.

Спореди

Опис

 • ТИП НА ЕКРАН Direct LED slim
 • ДИМЕНЗИЈА НА ЕКРАН, “/CM 55″/ 140 cm
 • РЕЗОЛУЦИЈА НА ЕКРАН, PIXEL 4K (3840 x 2160)
 • ОСВЕЖУВАЊЕ НА ЕКРАНОТ (REFRESH RATE), HZ 60 Hz
 • КВАЛИТЕТ НА СЛИКА 1800 PPI
 • ТИП НА ТЈУНЕР DVB-T2/C/S2
 • SMART TV да
 • ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ Android 11
 • WI-FI да
 • DLNA да
 • BLUETOOTH да
 • HDR HDR10, HLG
 • ЗВУК 2 x 10W RMS, Dolby Audio
 • HDMI да
 • USB да
 • LAN да
 • ДИГИТАЛЕН АУДИО ИЗЛЕЗ да
 • CI да
 • HDMI-CEC да
 • ДОПОЛНИТЕЛНИ ФУНКЦИИ Googlecast, Google assistant
 • ДИМЕНЗИИ СО ПОСТОЉЕ (ШXВXД) 1243x789x238
 • ДИМЕНЗИИ БЕЗ ПОСТОЉЕ (ШXВXД) 1243x789x285
 • БОЈА црна
 • ГАРАНЦИЈА 36 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.