-13%

LG Телевизор Nano Cell LG 50NANO806PA 4K UHD Smart

– Тип на екран: 4K Nano Cell
– Димензија на екран: 50″/127 cm
– Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
– Quad Core Processor 4K


38,990.00 ден 33,900.00 ден

Спореди

Опис

 • Тип на екран: 4K Nano Cell
 • Димензија на екран: 50″/127 cm
 • Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
 • Quad Core Processor 4K
 • Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
 • Smart TV: дa, WebOS smart платформа со Freeview Play, Netflix, Disney+ и многу други
 • HLG, HEVC, HDR10 Pro, AV1, VP9, Filmmaker режим, 4K Upscaling
 • Моќност на звучниците: 20W, AI Sound, Ultra surround
 • Google асистент, Amazon Alexa – виртуелен асистент, ThinQ AI
 • Интелегентно препознавање на Вашиот глас кој може да служи за пребарување на програми
 • Hotel Mode, 360° VR Play, Home Dashboard
 • Приклучоци: Wi-Fi, Time Shift, HDMIx4, USBx2, LAN, CI slot x1, Bluetooth 5.0, RF влез x2
 • SPDIF излез, Simplink (HDMI CEC)
 • Боја: Црна
 • Гаранција: 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.