-12%

BOSCH Вградна рерна HBA 533BW1

– Ротационен регулатор на вовлекување и округли копчиња
– Контрола преку ЛЕД дисплеј
– Енергетска класа А
– Волумен 71 l


33,520.00 ден 29,490.00 ден

Спореди

Опис

 • Модел BOSCH HBA 533BW1
 • Мултифункционална рерна
 • Ротационен регулатор на вовлекување и округли копчиња
 • Контрола преку ЛЕД дисплеј
 • Енергетска класа А
 • Волумен 71 l
 • 5 начини на печење: 3D врел воздух, горно/долно печење, скара со кружење на воздухот, големоповршинска скара, млак воздух
 • Опсег: 50 °C – 275 °C
 • Самочистечка облога: задна плоча
 • Сигурносна брава за деца
 • XXL рерна со GranitEmail внатрешни ѕидови
 • Халогенско осветлување
 • 1 x решетка, 1 x универзален сад за печење
 • Потрошувачка по конвенционален режим: 0.97 kWh
 • Електронски програмски часовник
 • Брзо загревање
 • Разладен вентилатор
 • Хоризонтална рачка
 • Должина на кабел: 120 cm
 • Приклучна моќност: 3.4 kW
 • Димензии (ŠxVxD) 59,4 x 59,5 x 54,8 cm
 • Вградни димензии (ŠxVxD) 56 – 56,8 x 58,5 – 59,5 x 55 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.