-12%

BOSCH Вградна фурна HBG 633NS1

• Интерактивен Колор ЛЦД Дисплеј
• 10 функции
• А+ енергетска класа
• Димензии 60x60x54.8 цм


49,999.00 ден 43,999.00 ден

Спореди

Опис

 • ИНОКС модел
 • Голем 2.5“ Интерактивен Колор ЛЦД Дисплеј
 • ЛЦД прикажува текст и работи на допир
 • Мултифункционална
 • Тајмер
 •  71л капацитет на фурната
 • 10 функции
 •  4Д топол воздух – рамномерна распределба на топлиот воздух на сите нивоа
 • Телескопски водилки
 • Eco clean direct панели на задниот ѕид ,систем за само прочистување
 • алуминиумска рачка
 • халогено осветлување
 • А+ енергетска класа
 • димензии 60x60x54.8 цм

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.