-12%

BOSCH Вградна фурна HBG 5780B0

 • Боја црна
 • 10 начини на греење
 • Вовлечни копчиња
 • ПирулизаДостапност:

Нема на залиха

56,800.00 ден 49,990.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Mултифункциска црна рерна
  • Енергетска А класа
  • 10 начини на греење
  • 3D циркулација на топол воздух
  • Долно загревање-прикладно за допекување од долната страна
  • Скара со ротирачки воздух-прикладно за големи парчинња месо (grill)
  • Скара со голема површина-прикладно за Пица (опција за печење пица)
  • Одмрзнување
  • Температурен опсег: 50 ° C – 275 °C
  • Константно одржување на температурата на веќе припремените јадења
  • Функција на пиролиза
  • Волумен на рерната: 71 литар
  • Вентилатор , грил
  • Внатрешноста на рерната е осветлена
  • Автоматскo брзо загревање
  • Softclose – мекo затворање,/мекo отворање
  • Заштита на вклучување на рерната од деца
  • Вентилатор за ладење по потреба
  • EcoClean има задната страна од рерната
  • 1 x универзалната тава,1 x решетка и 1 х емајлирана тава за печење
  • LED осветлување на панелот за управување
  • Pop-up копчиња за управување
  • Ладна врата врата-температура стакло најмногу 30°C
  • Држач за галантеријата
  • Една телескопска водилка која може да се прилагоди на повеќе нивоа
  • Електронски програмски часовник: вклучување-исклучување,аларм и време
  • Димензии:60x60x55cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.