-12%

BOSCH Вградна фурна HBG 5780S0

 • Боја: инокс
 • 10 начини на греење
 • Вовлечени копчиња
 • ПирулизаДостапност:

Нема на залиха

56,800.00 ден 49,990.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Боја: инокс
 • 10 начини на греење
 • Вовлечени копчиња
 • Пирулиза
 • Волумен: 71 л
 • Енергетска класа : А
 • Температурен опсег: 30 ° C – 275 ° C
 • Контрола преку LED дисплеј
 • XXL рерна со внатрешни ѕидови од GraniteEmail
 • Методот на греење на 3D топол воздух
 • Безбедносно исклучување
 • Заклучување за заштита од деца
 • Целосно стаклена внатрешна врата
 • Додатоци:
  -1 x Скара,
  -1 x Универзална плоча за печење
 • Еден телескопски водич за повлекување што може да се прилагоди на повеќе нивоа
 • Поставување Sabbath
 • AutoPilot 30
 • Вентилатор за ладење
 • Номинална снага: 3,6 kW
 • Димензии (В x Ш x Д): 58,5 – 59,5 x 56 – 56,8 x 55 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.