-12%

BOSCH Вградна фурна HBG 675BS1

 • 13 начини на греење
 • TFT дисплеј
 • Заклучување за заштита од деца
 • Приклучна сила: 3.65 kW59,500.00 ден 52,360.00 ден

Спореди

Опис

 • Вградна фурна
 • Мултифункционална рерна
 • Боја : инокс
 • TFT дисплеј
 • Ладна врата , температура најмногу до 30 °C
 • Енергетска А класа
 • Заклучување за заштита од деца
 • Вентилатор за ладење
 • Опсег на температура: 30 ° C – 300 ° C
 • Рерна со 13 методи за греење (4Д топол воздух)
 • Пирулиза – автоматско чистење
 • Класичен отворање
 • SoftClose – мека затворање, SoftOpening – меки отворањето
 • 1 x Универзална тава, 1 x Лим
 • Приклучна сила: 3.65  kW
 • Димензии:в/ш/д: 595 mm x 595 mm x 548 mm
 • Димензии за вградување:в/ш/д: 560 mm – 568 mm x 585 mm – 595 mm x 550 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.