-12%

BOSCH Вградна плотна со аспиратор PXX 875D67E

– PXX875D67E e seria 8 FlexInduction плоча со вграден аспиратор
– Брусен преден раб со странични лајсни
– Функција за домашна поврзување (WLAN)
– DirectSelect Premium: елегант slider дизајн за едноставно управување контролите се видливи само ако плочата е вклучена


Original price was: 159,900.00 ден.Current price is: 140,710.00 ден.

Спореди

Опис

 • PXX875D67E e seria 8 FlexInduction плоча со вграден аспиратор
 • Брусен преден раб со странични лајсни
 • Функција за домашна поврзување (WLAN)
 • DirectSelect Premium: елегант slider дизајн за едноставно управување контролите се видливи само ако плочата е вклучена
 • PrfectCook: сензорот за готвење PrfectCook внимава никогаш од садот да не Ви претече!
 • MoveMode: функција која ја дели плочата на три различни дела за готвење
 • PerfectFry е сензор со 5 нивоа на температурата за припрема на совршени јадења
 • ReStart-функција,плочата автоматски се исклјучува ако нешто претече
 • Тајмер со функција за исклучување за зона на готвење
 • Едно тенџере или неколку едно зад друго или рамо до рамо – со FlexInduction од Bosch изборот е Ваш
 • Целосно автоматизиран аспиратор со air sensor
 • Систем за вентилација со 17 електронски контролирани нивоа
 • Сензорски, паметен целосно автоматски систем за вентилација
 • Автоматско одложено исклучување по готвењето за да се отсранат преостанатите мириси
 • При највисок нормален степен на работа 500 m³ / h;
 • При највиско интензивен степен на работа 615 m³ / h
 • Бучавост при највисок нормален степен на работа: 49 dB
 • Бучавост при највисок интензивен степен на работа: 69 dB
 • Мотор со високи перформанси, со низок шум и енергетски ефикасна технологија BLDC
 • Дво степенски индикатор за преостаната топлина на секоја зона
 • Заштита за деца-сигурносна брава
 • Сигурносно исклучување
 • Индикатор за вклучување
 • Аспираторот е направен од лиено железо отпорен на топлина
 • Деловите од аспираторот се расклопуваат и можат да се перат во м. за садови
 • Целосна гаранција на производот од 24 мес.
 • Напомена: Потребен е конектор
 • HEZ9VRUD0 e задолжителен додаток за PVQ731F15E и PXX875D67E „Plug ‘n Play“

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.