-12%

BOSCH Вградна плотна PKE 61RAA2E

– PKE61RAA2E е seria 2 стаклокерамичка плоча
– Без рамка (целосно рамна) за вградување во гранит или мермер
– TouchSelect: сензорско управување на температурните зони
– HighSpeed стаклокерамика


20,450.00 ден 17,990.00 ден

Спореди

Опис

  • PKE61RAA2E е seria 2 стаклокерамичка плоча
  • Без рамка (целосно рамна) за вградување во гранит или мермер
  • TouchSelect: сензорско управување на температурните зони
  • HighSpeed стаклокерамика
  • 4 HighSpeed полиња, 9 нивоа на моќност
  • Дво степенски индикатор за преостаната топлина на секоја зона
  • Индикатор за вклучување
  • Заштита за децата-сигурносна брава
  • Целосна гаранција на производот од 24 мес

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.